DZIEŃ SPORTU W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNYCH I LOGISTYCZNYCH W SŁUPSKU.
Cała społeczność słupskiego Mechanika zebrała się na stadionie 650-lecia, aby na sportowo uczcić zbliżający się Dzień Dziecka. Całą imprezę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.
Uczniowie z pełnym zaangażowaniem sprawdzili swoje siły w wielu konkurencjach: biegach na 100, 400 i 1000 metrów, sztafecie 4 x 100 m, skokach w dal i wzwyż, pchnięciu kulą i przeciąganiu liny. Nie zabrakło też rekreacyjnej gry w siatkówkę i turnieju szachowego. Na stacji Mazur Boxing Gym Team można było poznać podstawowe zasady boksu i pod okiem specjalistów wziąć udział w profesjonalnym treningu pięściarskim.
Najwięcej emocji wywołały zawody o tytuł STRONGMENA (toczenie opony, waga płaczu i spacer farmera). Na wszystkich zawodników i kibiców czekał pyszny poczęstunek ufundowany przez słupską firmę Perla PEŁNA DOBRA, Hotel Jantar Wellness & Spa z Ustki i Radę Rodziców, kiszonki od Kisicieli oraz słodkie ciasta przygotowane przez uczniów. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy z rąk Pani Dyrektor Barbary Zakrzewskiej.
Piękna pogoda, zdrowa rywalizacja, świetna atmosfera i zabawa dla wszystkich to najlepszy przepis na fantastyczny dzień bez lekcji, ławek i zeszytów. Do zobaczenia za rok!